Dve medalje na juniorskom Prvenstvu Srbije

Srebrne ženske štafete.

Dalje

Pet medalja za Dinamo na U18 šampionatu Srbije

Komentari (0) | Marko 23. јануар 11:48
U atletskoj dvorani u Beogradu održano prvenstvo Srbije za mlađe juniore na kojem je naš klub osvojio pet medalja.

Komentari (0) | Marko 31. децембар 16:12
U ponedeljak 26.12.2016.godine ,Atletski savez Srbije proglasio je najbolje atletičare i atletičarke u protekloj godini. Svečanost je održana u Bel expo centru u Beogradu.

Dalje

Sandra Božić novi predsednik Dinama

Komentari (0) | Marko 17. децембар 13:29
Održana je izborna Skupština našeg atletskog kluba, na kojoj je izabrano novo rukovodstvo.

Dalje

Dani atletike 2016- nagrada za Ljupča Cvetkoskog

Komentari (0) | Marko 14. новембар 19:38
U Zrenjaninu održani ''Dani atletike'', kojim se tradicionalno zatvara atletska sezona.

Dalje

Uspešno održana 69. trka grada Pančeva

Komentari (0) | Marko 09. новембар 14:24
U utorak, 8. novembra, na gradskom stadionu u Pančevu, održana tradicionalna trka ''Pančevo 2016'' u organizaciji našeg kluba. Obeležen dan grada Pančeva.

Dalje

Najava 69. trke grada Pančeva- ''Pančevo 2016''

Komentari (0) | Marko 01. новембар 17:54
Tradicionalna trka povodom oslobođenja grada Pančeva po 69. put u organizaciji AK. ''Dinamo''.

Dalje

Miloš predstavljao Srbiju na Balkanijadi u polumaratonu

Komentari (0) | Marko 01. новембар 17:37
Podgorica okupila najbolje polumaratonce našeg poluostrva. Milovanović peti.

Dalje

Milošu treće mesto na Balkanijadi u maratonu

Komentari (0) | Filip 10. октобар 22:51
U nedelju, 9.oktobra, održano je prvenstvo Balkana u maratonu, a organizator ovog takmičenja bila je Bugarska. Najbolji dugoprugaši sa našeg poluostrva, trčali su u Sofiji, a jedini predstavnik reprezentacije Srbije bio je naš Miloš Milovanović, atletičar „Dinama“.